Co można powiedzieć o butach sportowych Pepe Jeans ? Te, które do nas trafiły na naprawę wytartych zapiętek, trzeba przyznać, że ogólnie wykonane zostały bardzo dobrze. Dotyczy to zarówno samych materiałów cholewek butów jak i spodów, które przetrwały jedną z najgorszych rzeczy jakie mogą spotkać buty - pranie w pralce. Mimo jednak "prób zniszczenia" ich w praniu, buty się obroniły i poza tym, że kolor skóry uległ wypłowieniu, nie doszło do innych uszkodzeń.

Buty sportowe Pepe Jeans - naprawa wytartych zapiętek.

W butach więc wykonaliśmy naprawę wytartych zapiętek. Niezależnie jakiej marki są buty, łączy je jedno - taki sam system naprawy zapiętek, w postaci wstawienia nowej skóry, dopasowanej kolorystycznie. Praktycznie przy tych naprawach nie wykonujemy szycia, aby nie ingerować zbytnio w cholewki butów. Mamy opracowany perfekcyjny system klejenia, przez co wstawione zapiętki będą służyć już przez długi czas.

 

 Buty Pepe Jeans po naprawie. Dobrana została odpowiednia skóra i dokładnie została ona docięta, by buty po naprawie, wyglądały jak w oryginale :

 

 

 

Tags: zapiętki