Buty sportowe Balenciaga w cenie ok. 3000 zł, nie należą do najtańszych. Ogólnie uznawana marka jako luksusowa, może wzbudzać wiele kontrowersji nie tylko jeżeli chodzi o sam wygląd butów ale i o jakość materiałów użytych do produkcji. W tańszych popularnych butach sportowych wytarcie zapiętek często powstaje już po paru tygodniach użytkowania butów. W butach Balenciaga ze względu na to, że kosztują krocie, można by oczekiwać, że zapiętki posłużą o wiele dłużej. W praktyce jednak okazuje się, że czy to buty sportowe klasy budżetowej czy buty marek uznanych za luksusowe, jakość materiałów jest na zbliżonym poziomie. I te i te buty potrzebują wstawiania nowych zapiętek.

I chociaż wydaje się, że zrobienie nowych zapiętek to nic trudnego i każdy może to zrobić, to jednak klienci doceniają jakość usług oferowanych w naszym serwisie i przesyłają takie zlecenia mając zaufanie tylko do naszego serwisu.

Wykonaliśmy zapiętki skórzane, wklejane w oryginalny materiał podszewkowy.  Żeby do minimum ograniczyć widoczność naprawy, zapiętki zostały wstawione do linii oryginalnego przeszycia biegnącego wzdłuż górnej krawędzi cholewki butów. Efekt ? – możecie ocenić Państwo sami, poniżej fragment maila od Klienta:

" ... Wiedziałem, że z wykonanej usługi będę zadowolony, ale wpasowanie w to miejsce skórki przerosło moje oczekiwania, wykonanie perfekcyjne.

Dziękuję:) ... "

 

Tags: zapiętki