Buty ortopedyczne, to buty tworzone na miarę, mające na celu najczęściej rozwiązanie konkretnych problemów ze stopami, niejednokrotnie nawet z całą kończyną. Ortopedyczne buty szyte na miarę, to produkt bardzo mocno spersonalizowany, gdzie zrozumienie potrzeb klienta, poznanie jego problemów, stylu życia, pozwala na wykonanie butów, które zminimalizują problemy w poruszaniu się, pomogą w rehabilitacji, a czasem wręcz wpłyną na to funkcjonowanie danej osoby w społeczeństwie. Buty ortopedyczne powstające w naszej Pracowni, to prawdziwe buty na miarę, gdzie nie ma miejsca na żadne kompromisy, bowiem tylko tak wykonane obuwie jest gwarancją tego, że dany problem ze stopami zostanie trwale rozwiązany, a wydane pieniądze nie zostaną wyrzucone w przysłowiowe błoto.

Co świadczy wykonanej pracy przy tworzeniu butów na zamówienie ? – na pewno powracający klienci, którzy po wykonaniu dla nich pierwszej pary, wracają z zamówieniami po kolejne buty. Każda następna para, jest jeszcze lepsza, gdyż na bazie butów będących już w użytkowaniu można rozważać i wdrażać kolejne rozwiązania konstrukcyjne, czy też do perfekcji dopasować samo kopyto i wykroje cholewek.

Aby dokładnie zobrazować o czym mowa, przygotowaliśmy dla Państwa kilka wpisów z realizacji szycia butów ortopedycznych dla naszych dotychczasowych klientów ze szczegółowym opisem jak przebiegał cały proces zamówienia.