Buty ochronne Amblers Steel ze względu na swoją cenę powinny wytrzymać znacznie dłużej niż jakiekolwiek inne, tanie buty marketowe. Buty te jednak mają jedną zasadniczą wadę - spody w nich wykonane są ze spienionego poliuretanu, co skutkuje tym, że można się spodziewać, że z biegiem czasu, będą się wykruszać. Ta konkretna para służyła klientowi ok. 3 lat, a same buty były cenione za komfort chodzenia i wysoki poziom ochrony stóp ze względu na istnienie metalowych elementów konstrukcyjnych zabezpieczających stopy.

Buty ochronne Amblers Steel - wymiana spodów.

 

 Amblers-steel-obuwie-ochronne.jpg
 
 

Buty były bardzo trudne w naprawie, gdyż klasyczna podpodeszwa, czyli niejako platforma na której stawiamy stopę w bucie i do której mocuje się później podeszwy, po prostu w tych butach nie istnieje. Po usunięciu wykruszonych spodów, patrząc od spodu widoczna była tylko cienka warstwa materiału. Aby dokonać naprawy spodów, należało zrobić od podstaw "konstrukcję butów" i dopiero później wstawić nowe spody. Musieliśmy przy tym usunąć metalowe usztywnienia, ale jednocześnie zaplanowaliśmy zastosowanie niestandardowego spodu - podeszew butów motocyklowych.

I tak oto przywrócona została funkcjonalność butom, a nasza oferta naprawy butów motocyklowych przydała się w realizacji naprawy butów ochronnych Amblers Steel.


  

 

 

 
 

 

 

 

 

Tags: spody