W przypadku dzieci z krótszą nóżką, można dokonywać podwyższania spodów w butach seryjnie produkowanych. Spody muszę spełniać kilka podstawowych wymaganych parametrów do wykonania takiej usługi, jednakże można bez większych problemów kupić takie buciki w ogólnodostępnych sklepach.

Usługa podwyższenia spodów w butach, szczególnie w butach dziecięcych, musi być wykonana perfekcyjnie, bowiem jej jakość rzutuje na przyszły komfort chodzenia dziecka w takich bucikach. Spody muszą być odpowiednio wymodelowane, aby była zachowana prawidłowa motoryka butów.

W naszym serwisie nie skupiamy się tylko i wyłącznie na parametrach technicznych, ale też i wizualnych. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań sprawia, że możemy przenosić je na grunt wykonywanych usług ciągle podnosząc ich jakość. W przypadku prezentowanej pary, dokonaliśmy wybarwienia podwyższonych spodów, by chociaż w minimalnym stopniu sprawić, że podwyższenie, zresztą niemałe, nie będzie tak bardzo widoczne. Dodatkowo po podwyższeniu spodów, zostały one zabezpieczone markowym materiałem firmy Dunlop, przez co spód w podwyższonym buciku nie będzie ulegał starciu.

Nierzadko klienci przesyłają jednocześnie więcej par butów do wykonania usługi podwyższenia spodów.

Tags: spody, podwyższanie spodów